آب قلیاییآب یونیزه قلیایی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

آب قلیایی یونیزه توسط دستگاه تصفیه و الکترولیز و به منظور بالا بردن پی‌اچ-PHآب آشامیدنی تولید می‌شود. طرفداران این محصولات ادعا می‌کنند که آب قلیاییbiowaterمزایای سلامت بخش بسیاری دارد.[۱] ولی این ادعاها در برخی منابع رد شده است. این محصولات در ابتدا در ژاپن و خاور دور و سپس در ایالات متحده و اروپا محبوبیت یافت و در حال حاضر در ایران نیز عرضه می‌گردد. آب قلیایی یونیزه در اروپا با نام آب الکترولیز شده(electrolyzed water),بایوواتر(بیوواتر)،آب زیستی(biowater) از آب معمولی(water) تفکیک می گردد.

مکانیسم عمل

دستگاه الکترولیز با یونیزه کردن آب موجب تولید هیدروژن و پایین آمدن پتانسیل اکسید و احیا می‌گردد. مطالعات اخیر ثابت کرده است که نوشیدن آب حاوی هیدروژن فعال می‌تواند باعث بالا رفتن دفاع آنتی اکسیدانی بدن گردد و از بروز بیماری‌های مرتبط با استرس اکسیداتیو جلوگیری نماید. مطالعات داخل و خارج از کشور نشان می‌دهد که آب آشامیدنی قلیایی تأثیرات سلامت بخش ویژه‌ای از قبیل پیشگیری از سرطان دارد.[۲]

جستارهای وابسته

منابع

منابع، مقاله pubmed= [۳]

آب قلیایی-یونیزه،بایوواتر،بیوواتر،آب سلامت بخش،آب حیات

فن آوری آب قلیایی زیستی و منحصر به فرد Biowater-بیو واتر راه حل کنترل اپیدمی بیماری های دام و طیور

فن آوری آب قلیایی زیستی و منحصر به فرد Biowater-بیو واتر (بایوواتر)  با حذف هر گونه آلودگی آب و غذا به شما امکان تولید محصولات کاملا ارگانیک و سالم را خواهد داد. فن آوری های Biowater بایو واتر موجب حذف یا کاهش شدید مصرف انواع گند زدا، ضدعفونی کننده، آنتی بیوتیک، کود های شیمیایی ضد آفات و نگهدارنده های نوعا خطرناک در تولید مواد غذایی در انواع گروه های تولیدی می گردد.

فن آوری های آب قلیایی  Biowater به عنوان آب حیات در صنایع تولیدی، با قدرت از سلامت، کیفیت، برند و بازار محصولات شما مراقبت می کند .

اقتصاد مقاومتی در عمل یعنی افزایش تولید و صادرات با حذف آلودگی ها، نگهدارنده ها، سموم و باکتری ها و ویروس های بیماری زا بدون اثر مخرب بر روی سلامتی انسان و محیط زیست