BioWater

فن آوری نوین زیستی و موثرترین راه حل در کنترل عفونت و از بین بردن میکروارگانیسم های مضر در حوزه های محصولات کشاورزی و  باغداری از جمله پرورش، فراوری و بسته بندی انواع قارچهای خوراکی، بصورت ارگانیک می باشد.

 با استفاده از فن آوریBiowater  به جمع تولیدکنندگان محصولات کشاورزی، باغداری و قارچ ارگانیک و سالم، همگام با استانداردهای جهانی بپیوندید.

بیو واتر نه تنها برای حفظ محیط زیست شما ضروری است  بلکه موجب ارتقای کیفیت محصولات تولیدی شما و برند تجاری شما میشود.

فن آوری تولید Biowater

دارای گواهینامه G.N.P و F.D.A و تاییدیه های  CE اروپا و آژانس حفاظت از محیط زیست امریکا (EPA) جهت استفاده به عنوان ضدعفونی کننده در فرآیند تولید مواد غذایی و جایگزین سموم و مواد شیمیایی هازارد مورد استفاده در صنعت کشاورزی و باغداری، اثرات منحصر بفردی در از بین بردن انواع  عوامل الوده کننده میکروبی، ویروسی و قارچی بیماری زا دارد .

Biowater

 همچنین به عنوان یک میکروب کش قوی و بی خطر برای انسان، موجودات زنده و  محیط زیست طبقه بندی شده است.

Biowater بیش از یک فن آوری است، ما امکان تولید انواع قارج  بصورت  ارگانیک و همچنین فراورده های مربوطه سالم و عاری از الودگیها را برای شما فراهم میکنیم و ضمن ارتقائ سهم شما در بازار داخلی با دست یابی به استانداردهای پایدار جهانی
، امکان ورود گسترده محصولات شما به بازار رقابت جهانی و رقابت محصولات شما در بازار های صادراتی را ممکن می کنیم.

فن آوری Biowater به شما امکان تولید محصولات کاملا ارگانیک و عاری از هر گونه آلودگی  را خواهد داد. فن آوری های  Biowater موجب حذف مصرف انواع گند زدا، ضدعفونی کننده، آنتی بیوتیک، کود های ضد آفات و نگهدارنده های نوعا خطرناک غذایی در انواع گروه های تولیدی میگردد.

فن آوری های Biowater در صنایع ذیل، با قدرت از سلامت، کیفیت، برند و بازار محصولات شما مراقبت می کند .

کمپوس

قارچ دکمه ای

شستشو و بسته بندی قارچ ها

آبیاری قارچ ها

Biowater فن آوری  ماده زیستی است  که در رآکتور های ما بر مبنای مکانیسم عمل سیستم ایمنی بدن انسان ساخته شده و برای انسان، جانوران, گیاهان و محیط زیست کاملا بی خطر بوده ومیتواند گستره وسیعی از ماکروارگانیسم های بیماری زا را در۳۰ الی ۳۰۰ ثانیه نابود سازد.

بایو واتر می تواند در زمان بسیار کوتاهی تمامی میکروارگانیسم های زیر را از بین ببرد و اجازه دهد محصولات شما بدون تماس با سموم شیمیایی و اشعه های مضر بصورت کاملا ارگانیک از مرحله اماده سازی تا برداشت مدیریت شود.

      Lecanicillium Fungicola                         Mycogone Perniciosa                           Pseudomonas Tolaasi 

            V. parahaemolyticus                           A.hydrophila, E. coli 104:H4                       Listeria monocytogenes               

Eaquasys

مکانیسم عمل Biowater چگونه است؟

 فن آوری Biowater بدون استفاده از مواد شیمیایی، که نوعا هازارد و مضر هستند، امکان ارایه شستشو، عفونت زدایی و بهداشت اثربخش را ارایه میکند. این محصول نه تنها برای موجودات زنده و انسان امکان زندگی سالم را هدیه می کند بلکه برای بقاء محیط زیست نیز روشی بی خطر و پاک و سبز ارایه می دهد.

ضدعفونی محیط رشد قارچ

بیشتر بدانید
افزایش کیفی

مواد عالی موجود در قارچ

بیشتر بدانید
پیشرفت

بیماری های قارچ

بیشتر بدانید
رشد
زنجیره تولید قارچ
آلودگیهای مهم قارچ
بیوواتر راه حل موثر
مطالعات انجام شده

مقالات معتبر بین المللی

مقالات معتبر جهان در مورد اثرات استفاده از فن آوری BioWater

Pubmed, Elsevier, ScienceDirect

تحقیقات و مقالات معتبر تایید کننده اثر خارق العاده فن آوریBioWaterدر تولید،فرآوری و سلامت محصولات کشاورزی،دامی، غذایی، بهداشت و صنعت.

بیشتر بدانید

ویدئو های آموزشی BioMedox Media

به هزاران ویدئوی آموزشی موجود در Biomedox Media دسترسی دارید.

BioMedox Learning Media

رسانه بایومداکس دنیایی از هزاران ویدئوی آموزشی.

بیشتر بدانید

فن آوری BioWater

فن آوری BioWater

Ex Water

BioWaterدر افزایش بهره وری تولید،فرآوری وایجاد بالاترین درجه سلامت محصولات کشاورزی،دامی، غذایی، بهداشت و صنعت فوق العاده عمل میکند.

بیشتر بدانید

هولدینگ بایومداکس اینترنشنال پشتیبان تکنولوژی BioWater در خاورمیانه

کمپانی بایومداکس اینترنشنال اروپا، تامین کننده فن آوری Biowater در خاورمیانه است، که تحت کنسرسیوم جهانی این فن آوری وبا همکاری دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی اروپا و بمنظور ایجاد بستری برای کاهش آلودگی و بیماری های ناشی از مصرف آب و غذای آلوده ، کاهش مصرف سموم در محصولات کشاورزی،کاهش مصرف آنتی بیوتیک در محصولات دامی و شیلات و حذف مواد نگهدارنده  در فرآیند تولید، فرآوری و مصرف فعالیت می نماید.

ما شما را در مبارزه و کنترل انواع الوگیهای میکروارگانیسمی از جمله توسط باکتری ها، ویروسها، قارچها، اسپورها، کپک ها و بیو فیلم ها   کمک نموده و از صنعت، سرمایه و برند شما محافظت می کنیم.

فن آوری Biowater چگونه شاخص های سلامتی محیط را افزایش و موجب کاهش هزینه های سرانه سلامت می گردد؟

در جهانی و زمانی که کشورها و ملت ها در صدد کاهش تشنج منطقه ای و جهانی برای ایجاد محیط زندگی بهتر و امن تر برای جامعه انسانی هستند سیاست کاهش تشنج و تنش مابین انسان و محیط طبیعی زندگی او حتی از اولویت بالاتری نیز برخوردار است.  زمانی که انسان به جنگ طبیعت برود و بدون آینده نگری، حتی بمنظور تولید نیازهای خود به هر قیمتی، اقدام به الوده کردن ان و از بین بردن منابع ارزشمند تجدید ناپذیر یا دیر تجدید پذیر ان نماید، به زودی باعکس العمل طبیعت رو بروگردیده و بیشترین بها را با خطر افتادن سلامتی خود و فرزندان و نسلهای اینده خود پرداخت میکند. 

متاسفانه کمبود دانش و عدم دسترسی مناسب به فن اوریهای دوستدار محیط زیست ازطرفی و به کارگیری بی رویه سموم و کود های شیمیایی در تولید محصولات کشاورزی و استفاده نامناسب و برداشت نامتناسب و بی رویه از آب های سطحی و زیرزمینی از طرف دیگر این مشکل رادر کشورهای در حال توسعه وخصوصا کشور ما دوچندان کرده است.

 افزایش شدید نرخ سرطان ( اینسیدانس و پره والانس) در کشور در طی دهه گذشته یکی از این علایم هشدار دهنده است.

مورد مهم دیگر استفاده بی رویه از انتی بیوتیک درپرورش دام و و طیور و پرورش ابزیان است که بنا براعلام اتحادیه اروپا   دو سوم مصرف انتی بیوتیک در جهان را شامل می شود.  مصرف آنتی بیوتیک های فروان و بیش از اندازه در این صنایع   نه تنها موجب ایجاد مقاومت میکروارگانیسمی گردیده و منجر به مقاوم شدن بیماریهای دامی به درمان میگردد بلکه با تجمع انتی بیوتیک در فراورده های گوشتی، پروتینی و لبنیات وارد بدن انسان شده و باعث مقاوم شدن باکتریها ،ویروس ها و قارچهای  بیماری زا به آنتی بیوتیک (سوپر اینپوز) و در نهایت بروز بیماری های مقاوم نو پدید و بازپدید در انسان می گردد.

ضمنا تاریخ مصرف طولانی کنسرو های غذایی(تن ماهی، کمپوت، غذای بسته بندی…)و نوشابه های مختلف به خاطر استفاده از مواد نگهدارنده شیمیایی میسر می شود که به جرات میتوان گفت جزو خطرناکترین موادی است که انسان میتواند وارد بدن خودنماید.

نتیجه همه این موارد برابر است با افزایش نرخ بیماریهای متاپلازیک وسرطانها و برگشت بیماریهای سنتی عفونی با چهره مهاجم مثل سل مقاوم به درمان و افرایش شکننده ( کاتاستروفیک)  هزینه های سرانه سلامت و هزینه های بار بیماری بر دوش بودجه ملی هر کشور. 

چاره کار چیست؟

چاره کار در پیشگیری و استفاده از فن اوریهای دوستدار محیط زیست است. 

چاره کار، حذف امکان پذیر مواد مضرو سمی شیمیایی،  از محیط های عمومی و محیطهای تولیدی  و فرایند  تولید، نگهداری  و بسته بندی می باشد.

چاره کار در کاهش چشمگیر مصرف انتی بیوتیکهای دام و طیور و ابزیان و استفاده از فن اوری سبز بیو واتراست.

چاره کار حذف شوینده ها و ضد عفونی کننده های شیمیایی، و مصرف بهینه ذخایر اب سرزمینی با توسل به فن اوریهای سبز است. با استفاده از بیواتر ضمن عدم نیاز به مواد شیمیایی، ۴۰٪ تا ۶۰٪ صرفه جویی در مصرف اب در محیط  های تولیدی اتفاق میافتد.

مادر راستای اقتصاد ملی و منافع ملی لاکن در چهارچوب کلی منافع انسانی امروز و نسلهای اینده و در جهت توسعه پایدار عمل میکنیم و با سم زدایی و ارگانیک(سالم سازی)نمودن واقعی محصولات، موجب سلامت و آسودگی خاطر مصرف کنندگان و همچنین به همراه افزایش تولید و ایجاد برند قابل اعتبار، امکان صادرات محصولات سالم تولیدی ایران عزیز  به دنیا را مهیا می سازیم.

سیستم راکتور مرکزی بیوواتر برای مجموعه های بزرگ: بیوواتر تولید شده توسط پمپ بسیار دقیق سیستم و زمانبندی متناسب برای هر نوع صنعت و شرایط بهداشتی مجموعه تولیدی وارد شبکه ابیاری سالن های پرورش قارچ و دستگاههای شستشو میگردد و تمامی محیط را ضد عفونی میکند و در ضمن کیفیت هیدراسیون اب مصرفی را نیز ارتقائ میدهد. شما با این سیستم نیاز به استفاده از مواد شیمیایی خطرناک  برای ضد عفونی کردن و همچنین مواد شیمیایی شوینده الوده کننده محیط زیست را نخواهید داشت. در ضمن نیازی به استفاده از بخار اب و سیستم های جوش، که ضمن بار هزینه بالا ، موجب افزایش میزان گاز دی اکسید کربن و ایجاد قارچهای پایه درشت و کلاهک کوچک و الودگی محیط زیست میشود، را نیز نخواهید داشت.

راکتور مرکزی برای مجموعه های تولیدی بزرگ

 

راکتور مرکزی برای مجموعه های تولیدی متوسط و کوچک